Yenikapı Oto Çekici

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Sahil kesimlerinde araç kazaları sıklıkla yaşanmaktadır. Yenikapı Oto Çekici firması olarak bölgedeki araç yoğunluğundan dolayı yaşanan kazalarda çekiciye ihtiyacınız olduğunuz da bir kaç dakika içerisinde hızlı şekilde yanızda oluyoruz. Yenikapı semtinde sürekli size yakında konumda bekleyen bit oto kurtarma ekibimiz sürekli bulunmaktadır.

Yenikapı Oto Kurtarıcı Hizmet Sistemimiz

Aracınız arıza yaptığında yada kazaya karıştığınız bir esnada otomobiliniz yürümez bir durumda ise sizinde çekiciye ihtiyacınız var demektir. İstanbul da binlerce sayıda diyebileceğimiz oto kurtarıcı firmaları yada bireysel çalışan çekici vardır ancak genelde insanlar zor anından faydalanılacağı düşünülere imtina ederek sektöre yaklaşmaktadır. Çetin otomotiv olarak uzun senelerdir oto kurtarma hizmeti vermekteyiz ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaktayız. Hiç şikayet almadığımız bu alanda işimizi kaliteli ve garantili şekilde yapmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. Aracınızı ister yetkili servisine, isterseniz sanayiye yada dilediğiniz bir konuma hızlı şekilde taşımaktayız. Araçlarımız tüm olumsuz durumlara karşı donatılmış ve eksiksiz bir yapıdadadır.

[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”no” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”top” content_alignment=”left” link=”” linktarget=”_self” modal=”” button_size=”” button_shape=”” button_type=”” buttoncolor=”” button=”” title=”Size En Yakın Yenikapı Oto Çekici” description=”Bölgede merkezi konumlarda hazır bekleyen daima oto çekci kamyonlarımız bulunmaktadır. Hizmet almak için hemen iletişim numalarımızdan bize ulaşın” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][/tagline_box]

Tüm oto çekici kamyonlarımız techizat bakımından eksiksiz olmasının yanı sıra tamamen hizmet içi eğitimden geçmiş uzman personeller eşliğinde hareket etmekte neiman marcus canada goose down coats on sale https://www.canadagoosejacketsforcheap.com Canada Goose parka online discounts canada goose down low hip length parka https://www.parkaverkooppunten.nl Canada Goose jackets outlet official, yola çıkmaktadır.  Otomobilinizin yanına gelen uzmanımız hangi şartlar oluşursa oluşsun aracınız için en gerekli çözümü üretecektir. Çekme halatı, kurtarma operasyonları tecrübesine tam hakim çalışanlarımız en zor anınızda daima sizlere olacaktır.

Yenikapı Oto Çekici Fiyatları

Çetin otomotiv firması ait çekici birimimiz fiyatlar konusunda da esnek ve ekonomik alternatifler sunmaktadır. Üstün kalitedeki hizmet anlayışı, son model çekici filoları ve İstanbul da her noktaya hakim kadroları ile görev yapan firmamız ekonomik Yenikapı oto çekici fiyatları ile de öne çıkmaktadır. Size en net fiyatları sunabilmemiz için hemen arayın operatörümüz hemen fiyatı tarafınıza iletsin. Fiyatlar belirlenirken tek bilmemiz gereken aracınızın hacmi ve nereden alnıp nereye taşınacağıdır.