Oto çekici araç sahipleri için her daim olmasa da mutlaka zaman içinde ihtiyaç duydukları bir araçtır. 2017 Oto çekici Fiyatları açıklamamız sizleri bilgilendirmek için yayınlanıştır. Aracınızla hiç aklınıza gelmeyen bir yerde ve hiç düşünmediğiniz bir sorundan ötürü yolda kalabilir ve oto kurtarmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu anda kimi araç sahipleri bir çok tereddüt yaşamaktadır. Bu zor anınızdan faydalanıp sizden çok ciddi fiyatlar talep eden ve işini uzmanca yapmayıp sektörü sıkıntıya sokan bir çok çekici firması bulunmaktadır.

2017 Çekici Fiyat Standartları

Öncelikle şunu belirtelimki 2016 yılını geride bıraktığımız ve 2017 ye girdiğimiz şu dönemde firma olarak çekici fiyatlarımızda herhangi bir artış yapılmamıştır. Fiyatlarımız İstanbul genelinde hizmet veren firmamız için sabit olarak tutulmuştur. Yıllardır aynı bildiğimiz işi yapmaktayız ve en önem verdiğimiz konuların başında da müşterilerimizin memnuniyeti gelmektedir. Sizleri bu zor anınızda mağdur etmeden güvenli bir şekilde istediğiniz yere götürmek ekiplerimizin birinci görevidir.

2017 Çekici Fiyatlarını Neye Göre Belirliyorsunuz

Site üzerinden net bir fiyat belirtemememizin nedeni aracınızın hangi bölgeden alınıp, hangi bölgeye teslim edileceği hakkında bilgiye sahip olmamamızdır. İstanbul içi oto çekici işlemlerimizde ilçeler arasında devasa farklar olmasa da sizleri yanıltmamak adına bizlere net bilgi vermeniz durumunda sizlere ekip olarak tek sabit ücret vermekteyiz. Kimi müşterimiz aracını en yakın servise taşınmasını isterken kimi il dışında bile götürülmesini talep edebilmektedir. Bu nedenle anlayışınıza sığınarak sizlerden bu konuda bizi bilgilendirmenizi talep ediyoruz.

 

Call Now Button