Acarkent Oto Kurtarıcı

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Semtinizin oto çekici firması olarak yıllardır aynı adresimizde hizmet vermekteyiz. Acarkent oto Kurtarıcı hizmetimizde bölgeye en yakın oto çekici firması olarak sürekli desteğimizdedir.

Acarkent Oto Kurtarıcı hizmetlerimizde saat sınırlaması gibi bir durum söz konusu degildir. Aracınızla kaza mı yaptınız ? Yada bilemediğiniz bir sebepten ötürü aracınız çalışmaz bir durumda mı sizi en yakın servise taşıyacak çekici filomuz size yakında mutlaka vardır. Acarken semti gün boyu araç çekici, yol yardım hizmeti verdiğimiz semtlerdendir. Bizleri aramınızdan kısa bir süre sonra hemen sizin bulunduğunuz konumdayız.

Acarkent Oto Kurtarıcı dışında Acarkent oto çekici, Acarkent yol yardım hizmetlerinide sağlamaktayız. Çekici işini uzun yıllardır sağlayan firmamız eğitimli personeli, arıza uzmanı teknik personelleri ve tam donanımlı servis ve çekici filosu ile her müşterimize yetişmektedir. Bunların dışında bölgede sürekli hazırda bekleyen bir çok aracımızla sektörün en önde gelen çekici firmaların başında yer almaktayız..

Oto Çekici ve Yol yardım denince ilk akla gelen firmayız! Sizlere kalite hizmetin dışında en uygun oto kurtarma fiyatlarını sunan firmamıza dilediğiniz saat diliminde ulaşmanız mümkündür.

Acarkent Oto Kurtarıcı Telefonu

Size en yakın çekici arıyorsanız hemen bizi bu numaradan arayın  Acil Çekici Hattı : 0505 100 50 50