Acil Oto Kurtarıcı Talebi

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Müşterilerimiz arasında genelde en çok acil olarak çekici talebinde bulunanlarlar yer almaktadır. Firmamız 7/24 hizmet sağlamakta ve İstanbul da her semte ulaşmaktadır. Acil Oto Kurtarıcı Talebi olan tüm çekici ihtiyacı duyanlara geri çevirmeden birçok çekici aracımızla aynı anda hizmet verebilmekteyiz.

Acil Oto Kurtarıcı Nedir?

Genelde gecenin ilerleyen saatlerinde otoyollarda, ıssız alanlarda ve müdahale şansı başka kalmamış durumlarda sürücüler acil oto kurtarıcıya ihtiyaç duyar. Planlı çekici hizmeti de veren firmamız acil durumlar için sürekli hazırda ekipler barındırmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa yakasında yol yardım ve oto kurtarma üzerine tam mesai ile görev yapmaktayız. Oto çekici araçlarımızla ve yol yardım ekiplerimizle tüm gün sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet sağlamaktayız.

acil oto çekici

acil oto çekici

acil oto kurtarma

acil oto kurtarma

Hemen Ara Bir Kaç Dakikada Çekicimiz Gelsin

Araç çekici firmaları sayısı ülkemizde ve özel olarak İstanbulda fazlası ile bulunmaktadır. Oto Kurtarıcı firmaları dışında bireysel olarak da hizmet sağlayan çekici servisleri de bulunur. Bu kadar fazla şirket veya aracın olması maalesef kaliteyi artırmamaktadır. Saatlerce size randevu verilmesine rağmen bekleyen yüzlerce müşteri bulunmaktadır. Bölgeyi iyi tanımayan personeller nedeni ile bir çok araç kullanıcısı mağduriyet yaşamaktadır. Bizler firma olarak en özen gösterdiğimiz konu müşterilere kısa sürede ulaşmak ve bir an önce çekici hizmetinin başlamasını sağlamaktır.

Acil Oto Kurtarıcı Talebi : 0505 100 50 50 – 0537 580 96 17