Anadolu Feneri Araç Kurtarıcı

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Anadolu Feneri araç kurtarcı desteğimiz son sürat devam etmektedir. Bölgenizin firması Çetin otomotiv sizlere en kaliteli çekici hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Bölgeyi çok yakından tanımamızdan ötürü sizlere en yakın ulaşabilecek çekici firmasıyız. Bunun dışında eğitim personelimiz, garantili oto taşıma sağlamaktayız. Avrupa ve Anadolu yakasının en çok çekici işlemi gerçekleştiren firmasıyız

Anadolu Feneri Oto Çekici için şirket prensipleri gereği nöbetçi şöförlerimiz ve nöbetçi çekici araçlarımızla kesintisiz hizmetteyiz. Hafta içi ve hafta sonu ara vermeden Gümüşsuyu bölgesinden araç çekme, Oto kurtarma, yol yardım hizmetlerimiz sürekli vardır. Küçük araçlar için ayrı çekici filomuz büyük araçlar içinse farklı çekici araçlarımız bulunmaktadır. Kısacası aracınız hangi marka ve hangi hacim olursa olsun mutlaka size uygun bir oto çekici aracımız mutlaka vardır.

Araçlarınızda yakıt bitmesi, Lastik patlaması, akü takviyesi ve oto kurtarma gibi ihtiyaçlarda dakikalar içerisinde yanınızdayız. Anadolu Feneri Oto Çekici, Anadolu Feneri yol yardım, Anadolu Feneri akü takviye, Anadolu Feneri araç kurtarma, Anadolu Feneri lastik değişimi, Anadolu Feneri  lastik yol yardım, Anadolu Feneri Oto Çekici kurtarıcı gibi hizmetlerin tümünü eksiksiz sağlamaktayız.

Anadolu Feneri Araç Kurtarıcı İletişim

Firma olarak yeni kurulan değil uzun yılardır çekici konusunda hizmet veren profesyonel ve eğitimli personeller ile görevdeyiz.

Anadolu Feneri araç kurtarıcı için acil arayabileceğiniz numaramız : 0505 100 50 50