Baklacı Yol Yardım

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Baklacı Yol yardım ihtiyacınız varsa hemen vakit kaybetmeden bizleri arayınız. Sizlere en yakın yol yardım servis firması bizleriz. Merkez ofisimiz bölgenizde olmasından dolayı çok kısa bir anda ekibimiz sizlerin yanınızda olacaktır. 

Bölgeyi çok yakından tanımamızdan ötürü sizlere en yakın ulaşabilecek çekici firmasıyız. Bunun dışında eğitim personelimiz, garantili oto taşıma sağlamaktayız. Avrupa ve Anadolu yakasının en çok çekici işlemi gerçekleştiren firmasıyız

Baklacı Oto Çekici için şirket prensipleri gereği nöbetçi şöförlerimiz ve nöbetçi çekici araçlarımızla kesintisiz hizmetteyiz. Hafta içi ve hafta sonu ara vermeden Gümüşsuyu bölgesinden araç çekme, Oto kurtarma, yol yardım hizmetlerimiz sürekli vardır. Küçük araçlar için ayrı çekici filomuz büyük araçlar içinse farklı çekici araçlarımız bulunmaktadır. Kısacası aracınız hangi marka ve hangi hacim olursa olsun mutlaka size uygun bir oto çekici aracımız mutlaka vardır.

Araçlarınızda yakıt bitmesi, Lastik patlaması, akü takviyesi ve oto kurtarma gibi ihtiyaçlarda dakikalar içerisinde yanınızdayız. Baklacı Oto Çekici, Baklacı yol yardım, Baklacı akü takviye, Baklacı araç kurtarma, Baklacı lastik değişimi, Baklacı  lastik yol yardım, Baklacı Oto Çekici kurtarıcı gibi hizmetlerin tümünü eksiksiz sağlamaktayız.

Baklacı Araç Kurtarıcı İletişim

Firma olarak yeni kurulan değil uzun yılardır çekici konusunda hizmet veren profesyonel ve eğitimli personeller ile görevdeyiz.

Baklacı araç kurtarıcı için acil arayabileceğiniz numaramız : 0505 100 50 50