Beykoz Yat Kiralama

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Beykoz Yat Kiralama

Özel günleriniz için yat kiralamak ister miydiniz? Firmamız Beykoz yat kiralama hizmeti ile siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır hizmet etmektedir. Bünyesinde bulunan çeşitli boyutlarda ve özelliklerdeki yat modelleri ile sevdiklerinizle güzel anlar geçirmeniz için en özel hizmeti sağlamaktadır.

Beykoz yat kiralama hizmetimizle evlilik teklifleri, evlilik yıldönümleri, doğum günleri, özel iş toplantıları ve kokteyl organizasyonlarınız için dilediğiniz saatlerde yat kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İster günlük isterseniz belirlediğiniz saatlerde, yemekli yemeksiz yat kiralama hizmetinden faydalanabilirisiniz.

Beykoz Yat Kİralama Hİzmet Şartları

 • En az 2 saatlik yat kiralama hizmeti verilmektedir
 • Yat kiralama saatleri istediğiniz özelliklerdeki yatın rezervasyon tablosuna bağlıdır.
 • Yemekli veya yemeksiz yat kirlama tercihinde bulunabilirsiniz.
 • Ses sistemi yat kiralama hizmeti içerisindedir.
 • Yemeksiz kiralamalarda dışardan yemek diediğiniz gibi getirebilirsiniz
 • Yat süslemesi talebiniz doğrultusunda yapılmaktadır.
 • Toplu organizasyonlarda ortak noktadan toplu taşıma gerçekleştirmekteyiz.
 • Yat kiralama hizmetinden faydalanmak için rezervasyon gereklidir.

Çetin otomotiv olarak kiralık yat taleplerinizi hızlı bir şekilde karşılıyor ve bünyemizde bulunan çeşitli boy ve özelliklerdeki yat modeleri ile en özel günlerinizi unutulmayacak anlara çeviriyoruz. Rezervasyon anında kapora mahiyetinde ön ödeme talep eden firmamız kapora ödenmesi durumunda istediğiniz saat diliminde yatınız size özel olarak bekletilmektedir. İstanbulun bir çok noktasında kalkış olanağı bulunan firmamız sektörün en önde gelen yat kiralama organizasyonlarını gerçekleştirmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası Yat Kİralama Bölgelerİ

 1. Beykoz
 2. Paşabahçe
 3. Çubuklu
 4. Kanlıca
 5. Anadolu Hisarı
 6. Kandilli
 7. Çengelköy
 8. Beylerbeyi
 9. Kuzguncuk
 10. üsküdar

İstanbul Avrupa Yakası Yat Kİralama Bölgelerİ

 1. Yeniköy
 2. İstinye
 3. Emirgan
 4. Baltalimanı
 5. Rumeli Hisarı
 6. Bebek
 7. Arnavutköy
 8. Ortaköy
 9. Beşiktaş

Size en uygun ekonomik fiyatlarla yat kiralama hizmeti için personellerimizin gerekli özeni göstereceğini unutmayınız. Beykoz yat kiralamahizmetimizden hemen faydalanmak için iletişim bölümünden lütfen ilgili personelimize ulaşınız.

 

İlgili Aramalar : Beykoz yat kiralama, beykoz yat kiralama firması, beykoz kiralık yat, beykoz da yat kiralama, beykoz ekonomik yat kiralama, beykoz kiralık yat organizasyonu, beykoz tekne kiralama