Bostancı Oto Kurtarma

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Bostancı Oto Kurtarma arayışlarınızda semtinizin oto çekici firması Çetin otomotiv size bir kaç dakikalık mesafededir. Hemen bize ulaşın bir kaç dakika içerisinde size aracımız ulaşsın ve talepleriniz doğrultusunda tüm gerekenleri profesyonel şekilde yapsın

Bölgeyi çok yakından tanımamızdan ötürü sizlere en yakın ulaşabilecek çekici firmasıyız. Bunun dışında eğitim personelimiz, garantili oto kurtarma sağlamaktayız. Avrupa ve Anadolu yakasının en çok çekici işlemi gerçekleştiren firmasıyız

oto-çekici-14Bostancı Oto Kurtarma Standartlarımız

Oto Çekici Küçükyalı için şirket prensipleri gereği nöbetçi şöförlerimiz ve nöbetçi çekici araçlarımızla kesintisiz hizmetteyiz. Hafta içi ve hafta sonu ara vermeden Küçükyalı bölgesinden Araç çekme, Oto kurtarma, yol yardım hizmetlerimiz sürekli vardır. Küçük araçlar için ayrı çekici filomuz büyük araçlar içinse farklı çekici araçlarımız bulunmaktadır. Kısacası aracınız hangi marka ve hangi hacim olursa olsun mutlaka size uygun bir oto çekici aracımız mutlaka vardır.

Araçlarınızda yakıt bitmesi, Lastik patlaması, akü takviyesi ve oto kurtarma gibi ihtiyaçlarda dakikalar içerisinde yanınızdayız. oto çekici bostancıbostancı çekicioto kurtarma bostancı, bostancı yol yardım, bostancı akü takviye, bostancı araç kurtarma, yol yardım bostancı, bostancı oto yol yardım, bostancı lastik yol yardım, en yakın oto çekici bostancı, oto kurtarıcı bostancı gibi hizmetlerin tümünü eksiksiz sağlamaktayız.

Küçükwyalı Oto Çekici Kurtarıcı İletişim

Firma olarak yeni kurulan değil uzun yılardır çekici konusunda hizmet veren profesyonel ve eğitimli personeller ile görevdeyiz.

Oto çekici wüçükyalı için acil arayabileceğiniz numaramız :