Bozhane Oto Kurtarıcı

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Bozhane oto kurtarıcı hizmetlerimiz her daim bulunmaktadır. Tüm mahalle ve köylerde nerede kalırsanız kalın mutlaka size yakın bir oto çekici, kurtarıcımız vardır. 

Günün her saatinde, gecenin tüm saatlerinde araçlarımız bölgede hazırdadır. Profesyonel donanımlı çekici araçlarımızla yılın tüm günü sizlerin yardımına koşuyoruz. Çetin otomotiv oto kurtarıcı alanında uzun yıllardan beri profesyonel eğitimli kadroları ile hizmet vermektedir.

Bozhane Oto Çekici Hizmet Modelimiz

kurtarıcı

kurtarıcı

Bozhane Oto Çekici için şirket prensipleri gereği nöbetçi şöförlerimiz ve nöbetçi çekici araçlarımızla kesintisiz hizmetteyiz. Hafta içi ve hafta sonu ara vermeden Gümüşsuyu bölgesinden araç çekme, Oto kurtarma, yol yardım hizmetlerimiz sürekli vardır. Küçük araçlar için ayrı çekici filomuz büyük araçlar içinse farklı çekici araçlarımız bulunmaktadır. Kısacası aracınız hangi marka ve hangi hacim olursa olsun mutlaka size uygun bir oto çekici aracımız mutlaka vardır.

Araçlarınızda yakıt bitmesi, Lastik patlaması, akü takviyesi ve oto kurtarma gibi ihtiyaçlarda dakikalar içerisinde yanınızdayız. Bozhane Oto Kurtarıcı, Bozhane yol yardım, Bozhane akü takviye, Bozhane araç kurtarma, Bozhane lastik değişimi, Bozhane  lastik yol yardım, Bozhane Oto Çekici gibi hizmetlerin tümünü eksiksiz sağlamaktayız.

Bozhane Oto Kurtarıcı İletişim

Firma olarak yeni kurulan değil uzun yılardır çekici konusunda hizmet veren profesyonel ve eğitimli personeller ile görevdeyiz.

Bozhane oto kurtarıcı için acil arayabileceğiniz numaramız : 0505 100 50 50