Çavuşbaşı Oto Çekici

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Firmamızın merkezi bölgenizde olması nedeni ile Çavuşbaşı Oto Çekici hizmetlerini en hızlı sağlayan firma biziz! Çavuşbaşı mevkinde aracınızla kazamı yaptınız? yada herhangi bir nedenden ötürü aracınız çalışmıyor mu hemen bizi arayın size en yakın oto kurtarıcı, çekici veya yol yardım servis ekibimizi gönderelim.

Çavuşbaşı Oto çekici hizmetlerimizde herhangi bir saat kısıtlamamı bulunmamaktadır. Gece veya gündüz oto çekiciye ihtiyacınız olduğu her an bizi arayabilirsiniz. Her zaman çavuşbaşı mahallesinde hazırda ekibimiz bulunmaktadır. Bizi bulunduğunuz yerden aramanızdan kısa bir süre sonra destek ekibimizde yanınızda olacaktır. Bünyemizde daima uzman personel ve yeterli çekici filo aracı bulunmaktadır. 7/24 destek verdiğimiz bölgede her caddeye veya anayola hakimiz. Sizi en yakın servise veya akaryakıt istasyonuna yada dilediğiniz adrese çekiyoruz.

Çavuşbaşı Çekici fiyatlarımızda piyasa koşulları düşünüldüğünde gayet makul ve ekonomik oranda tutulmuştur. kaliteli ve sorunsuz bir çekici hizmeti istiyorsanız hemen iletişim numaramızdan bize ulaşınız. Tek yapmanız gereken yaşadığınız sorunu bize iletmeniz ve bulunduğunuz yer hakkında bilgi vermeniz olacaktır.

Çavuşbaşı bölgesi için oto çekici dışında yol yardım desteğide sağlamaktayız. Aracınızda acil müdahale gerektiren tüm gerekli işlemleri yapmaktayız.

Çavuşbaşı Oto Çekici Numarası

Acil Oto Çekici : 0505 100 50 50

Oto çekici servislerimiz iki yakada da 7/24 hizmetinizde

Anadolu Yakası : 0505 100 50 50  Avrupa Yakası : 0537 580 96 17