Göksu Araç Çekici

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Göksu Araç Çekici firması olarak sizlere gölgenizdeki en hızlı çekici hizmetinin ayrıcalığını sunuyoruz. Sektörün en önde gelen tecrübeli oto çekici ve yol yardım firması olarak Beykoz da bulunan ofisimizle sizlere hizmet veriyoruz.

Bölgeyi çok yakından tanımamızdan ötürü sizlere en yakın ulaşabilecek çekici firmasıyız. Bunun dışında eğitim personelimiz, garantili oto taşıma sağlamaktayız. Avrupa ve Anadolu yakasının en çok çekici işlemi gerçekleştiren firmasıyız

Göksu Araç Çekici için şirket prensipleri gereği nöbetçi şöförlerimiz ve nöbetçi çekici araçlarımızla kesintisiz hizmetteyiz. Hafta içi ve hafta sonu ara vermeden Gümüşsuyu bölgesinden araç çekme, Oto kurtarma, yol yardım hizmetlerimiz sürekli vardır. Küçük araçlar için ayrı çekici filomuz büyük araçlar içinse farklı çekici araçlarımız bulunmaktadır. Kısacası aracınız hangi marka ve hangi hacim olursa olsun mutlaka size uygun bir oto çekici aracımız mutlaka vardır.

Araçlarınızda yakıt bitmesi, Lastik patlaması, akü takviyesi ve oto kurtarma gibi ihtiyaçlarda dakikalar içerisinde yanınızdayız. Göksu Araç Çekici Oto Çekici Kurtarıcı, Göksu Araç Çekici yol yardım, Göksu Araç Çekici akü takviye, Göksu Araç Çekici araç kurtarma, Göksu Araç Çekici lasitk değişimi, Göksu Araç Çekici lastik yol yardım, Göksu Araç Çekici kurtarıcı gibi hizmetlerin tümünü eksiksiz sağlamaktayız.

Göksu Araç Çekici Oto Çekici Kurtarıcı İletişim

Firma olarak yeni kurulan değil uzun yılardır çekici konusunda hizmet veren profesyonel ve eğitimli personeller ile görevdeyiz.

Göksu Araç Çekici oto çekici için acil arayabileceğiniz numaramız : 0505 100 50 50