Hızlı Araç Kurtarıcı

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Seyahat halinde iken arabanız arıza mı yaptı? İstanbul ilinde tecrübemizle ve geniş araç filomuzla 7 gün 24 saat Oto Kurtarma & Oto Çekici,Kurtarıcıhizmeti veriyoruz. Yolda arıza yapan yada kaza yapıp mahsur kalan aracınızı yetkili servise veya bir oto tamircisine çekilmesini sağlıyoruz!

Firmamız uzun yıllardır profesyonel teknik ekibi ile oto çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetlerini en yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile vermektedir. Tüm teknik çekici ve yol yardım araçlarımızda yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile tam donanımlı hazır bir şekilde yollardadır.

Yollarda en sık karşılaşılan sorunlar nelerdir?

Araç kullananlar sürüş esnasında veya seyehatlerinde beklenmedik bir çok arıza ile karşılaşabilirler. Firmamız olarak bizim en çok karşılaştığımız sorunlar aşağıda sıralanmıştır.

  • Lastik patlama, inme nedeni ile lastik stepne değişimi
  • Aracının aküsünün ömrünü bitirmesi veya elektrik aksamında yaşanan çeşitli problemler nedeni ile çalışmaması. Firmamız tarafından verilen destek akü dolumu, takviyesidir.
  • Araç kontak anahtarının araç içinde unutulması ve yedek anahtarın bulunmaması nedeni ile kapının açılaması. Bu problemde çilingir desteği sağlamaktayız.
  • Aracın yakıtının bitmesi nedenleri de tarafımıza sıklıkla ulaşan sorunlardır. Bu gibi durumlarda çekici desteğimiz ile aracınızı en yakın benzin istasyonuna taşıyoruz.
  • Hararet problemi; bu arıza genelde daha eski modellerde ve sürücü hatalarından kaynaklanmak ve sıkça tarafımıza gelen taleplerdendir. Bu durumda da aracınıza yerinde müdahale ediyoruz ancak sonuç alınamadığı durumlarda en yakın servisie aracınızı teslim ediyoruz.

OTO çekici işleri uzmanlık gerektirir mi?

Oto çekici, oto kurtarma hizmetleri kesinlikle ciddi bir işbilirlik, uzmanlık gerektirir. İşinde uzman olmayan personel beklemediğiniz hatalar yaparak ciddi sorunlar açarak, ciddi maliyetlerle karşılaşmanıza neden olabilir. Çekici esnasında aracınız hasar alabilir veya yol yardım da uzman olmayan bir personel hatalı bir uygulama ile geri dönülmez bir hataya neden olabilir.

Bu nedenler ötürü oto çekici hizmetlerinizi daima bu alanda profesyonel firmalardan almakda yarar vardır. Bu konuda firmamız tüm personeli uzun yıllardır tecrübeye sahip ve tüm teknik eğitimlerden geçmiş personellerdir, Güvenli bir şekilde firmamız Çetin otomotivden istedğiniz anda oto çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmeti alabilirsiniz.