Hizmetlerimiz

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Şirketimiz bünyesinde bulunan, Ahtapot veya Rampalı olmak üzere platform çekicisi araçlarımız ile haftanın 7günü ve günün 24 saati sizlere hizmet vermekte;

 

Araç kurtarma.

Araç çekme.
-Oto Çekici.
-Şehirler Arası Oto Kurtarıcı.
Tekne Taşıma.
-Beykoz Oto Çekici.
-İstanbul Kurtarıcı Hizmetleri.

– Şehir içi veya şehir dışı araç nakliyesi hizmetleriyle siz araç sahiplerinin yoldaki yardımcısı olmaya, sizlerle birlikte ve yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Çetin Otomotiv ve hızlı araç kurtarma olarak bizler, sahip olduğumuz araç filomuzu gece ve gündüz ayrımı yapmadan, yolda mahzur kalan tüm araç sahiplerinin yardımına en güvenli ve de en hızlı biçimde ulaştırmaktayız. Sizlere yıllardır “Oto kurtarma” sektöründe en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Bu şekilde firmamız deneyimli uzman kadrosu, güvenli, güler yüzlü, müşteri memnuniyetine önem veren, modern, yeniliklere açık ve çağdaş bir hizmet anlayışı ile birlikte “araç kurtarma” ve “araççekici” sektöründe öncü ve güvenilir bir marka haline gelmiştir.

Yıllardan bu beri alanında profesyonel, uzman kadromuz, deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz ve sektördeki gelişmelerle uyumlu hale getirdiğimiz modern araç filomuz ile “Oto Kurtarma” alanında çalışma yapmakta olan firmamız, siz değerli müşterilerimize,  “müşteriye odaklı memnuniyet” prensibi çerçevesi içinde ve de memnuniyet garantili hizmet sunmaktadır.

Sektöründe yenilikçi, öncü ve de lider bir kuruluş olmak hedefiyle kurduğumuz firmamız, siz sayın müşterilerimiz ile birlikte bu hedefine ulaşmıştır. Sizlere teşekkür ederiz.
Firma olarak vizyonumuz ve de temel amacımız; Siz, değerli müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet sunmak yolunda, kendimizden emin adımlarla ilerlemektir.

Bu hedef doğrultusunda, sizlerin bütün istek ve beklentileriniz, bizler için çok önemlidir.

Haftanın hangi günü ve günün hangi saati olur ise olsun, örneğin; İstanbul`da gece ıssız bir yerde, aracınızın arıza yapması sebebi ile yolda kaldınız. Her nerede olursanız olun, bir telefon uzaklığınızda ve en kısa süre içerisinde yanınızdayız.

Şirketimiz araç çekme ve yol yardımının yanı sıra tekne taşıma, araç çekici ve araç kurtarma sektöründe dehizmet vermekte olup, bünyemizde bu hizmetlerimizin tümü için uygun nitelikte ve büyüklükte araçlarımız mevcuttur.

Misyonumuz:
Müşterilerimizin bizlerden beklediği çözümlerimiz ve hizmetlerim ile sizlere, sizlerle birlikte sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakımız çerçevesi içinde;  hizmet verdiğimiz kişiler veya kurumlar için değer yaratan bir firma olmak ve modern, yüksek standartlara sahip, en kaliteli hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini mümkün olan en üst seviyeye çıkartmak.
Müşterilerimizin zamanına ve de haklarına saygı duymak. Müşterilerimizi ilgilendirecek, gerekli tüm konularda bilgilendirmek.
Çalışan elemanlarımızın tatmin ve de motivasyon moral değerini arttırmak.
İnsanlığa, çevreye ve bütün evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı bilmek ve de bunları yerine getirmek ve en önemli hedefimiz olan; araç taşımacılığında en üst kalitede tutmaktır.

Vizyonumuz:
Siz sayın müşterilerimize yıllardır en üst seviyede verdiğimiz ve yine sizlerle birlikte vermeye devam edeceğimiz tüm hizmetlerimiz de Türkiye’de sektöründe “en iyi” firma olmak ve de “en iyi” olmaya devam ederek, alanında  örnek bir firma olmaktır.

Kalite politikamız:
Araç çekme ve yol yardımının yanı sıra tekne taşıma, araç çekici ve araç kurtarma sektöründe ve araç taşımacılığında müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, taşıma sigortalarımız ile birlikte sizlere güvenli bir taşımacılık hizmeti vermek. Bir çekici firması olarak, dünyadaki trendleri takip ederek “dünya standartlarını” yakalamak ve yaşatmak.

Hedeflerimiz:
Toplam kalite çerçevesinde, hizmet ve yaşam tarzımız olarak benimsediğimiz, kara yolu araç taşımacılığında en iyi noktaya ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişmeleri takip ve de tatbik çabası içinde olmak.
Bizler için; Müşterilerimizin aldıkları hizmet ile koşulsuz memnuniyeti, çalışanlarımızın motivasyonu ve mutluluğudur. Tüm ilişkilerimizde saygı, içtenlik, adalet, açık ve de en önemlisi dürüst bir yapı içerisinde olmaktır.

 

Hizmetlerimiz