İncirliköy Oto Kurtarıcı

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

İncirliköy oto kurtarıcı hizmetlerimiz her daim bulunmaktadır. Tüm mahalle ve köylerde nerede kalırsanız kalın mutlaka size yakın bir oto çekici, kurtarıcımız vardır. 

Günün her saatinde, gecenin tüm saatlerinde araçlarımız bölgede hazırdadır. Profesyonel donanımlı çekici araçlarımızla yılın tüm günü sizlerin yardımına koşuyoruz.Çetin otomotiv oto kurtarıcı alanında uzun yıllardan beri profesyonel eğitimli kadroları ile hizmet vermektedir.

İncirliköy Oto Çekici Hizmet Modelimiz

İncirliköy Oto Çekici için şirket prensipleri gereği nöbetçi şöförlerimiz ve nöbetçi çekici araçlarımızla kesintisiz hizmetteyiz. Hafta içi ve hafta sonu ara vermeden Gümüşsuyu bölgesinden araç çekme, Oto kurtarma, yol yardım hizmetlerimiz sürekli vardır. Küçük araçlar için ayrı çekici filomuz büyük araçlar içinse farklı çekici araçlarımız bulunmaktadır. Kısacası aracınız hangi marka ve hangi hacim olursa olsun mutlaka size uygun bir oto çekici aracımız mutlaka vardır.

Araçlarınızda yakıt bitmesi, Lastik patlaması, akü takviyesi ve oto kurtarma gibi ihtiyaçlarda dakikalar içerisinde yanınızdayız. İncirliköy Oto Kurtarıcı, İncirliköy yol yardım, İncirliköy akü takviye, İncirliköy araç kurtarma, İncirliköy lastik değişimi, İncirliköy  lastik yol yardım, İncirliköy Oto Çekici gibi hizmetlerin tümünü eksiksiz sağlamaktayız.

İncirliköy Araç Kurtarıcı İletişim

Firma olarak yeni kurulan değil uzun yılardır çekici konusunda hizmet veren profesyonel ve eğitimli personeller ile görevdeyiz.

İncirliköy araç kurtarıcı için acil arayabileceğiniz numaramız : 0505 100 50 50