İş Makinası Ve Forklift Taşıma Hizmeti

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Bugüne kadar, yaptığımız işler sonucunda edindiğimiz “taşıma” tecrübeleri ile günümüzün modern  “iş makinesi ve forklift” taşımacılığı hizmetlerinin tümünü ISO 9001  kalite belgesi ile tescilleyen ve de sizlere bu kalite ile birlikte hizmet veren, sektöründeki yüksek standartlarda marka olmak konumunu günden güne güçlendirerek, sektöründeöncü birfirma olarak,gelişimimizi sürdürmekteyiz. Aynı düşünceden yola çıkarak, değişimi, yenilenmeyi, gelişimi ve modernizasyonu bir kurum kültürü haline getirmeyi en önemli hedefimiz olarak belirledik. Firma içinde ve de firma dışında ilişkide olduğumuz noktalarda deneyimli, uzman ekibi ile bu vizyonun taşıyıcı ve de uygulayıcısı olmaya devam ediyoruz. Tecrübeli ve donanımlı ekibimizle tekne taşıma hizmetleri vermekteyiz.
İŞ MAKİNESİ VE FORKLİFT TAŞIMA İLE İLGİLİ OLARAK:

Öncelikle firmamız ISO 9001 kalite hizmet belgesi sahibidir.

Taşınan araçlarınız gerekli tüm yasal koşullar çerçevesi içinde  “Nakliye SİGORTA” kapsamına alınmaktadır.

Araçlarımız, son teknoloji  “araç takip sistemi” cihazları ile sürekli izlenmektedir.

Güler yüzlü, alanında uzman ve de deneyim sahibi olan personelimiz;  “Src” ve de “Psikoteknik” kurslarında eğitim almış olup, ilave olarak belgeleri de mevcuttur.

Firmamızda yasal koşullar gereği; “K-1 Karayolları Taşıma” belgesi ve de “C2 uluslar arası” taşıma hizmetleri belgelerinin tümü bulunmaktadır.

Sektöründe yenilikçi, öncü ve de lider bir kuruluş olmak hedefiyle kurduğumuz firmamız, siz sayın müşterilerimiz ile birlikte bu hedefine ulaşmıştır. Sizlere teşekkür ederiz.
Firma olarak vizyonumuz ve de temel amacımız; Siz, değerli müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet sunmak yolunda, kendimizden emin adımlarla ilerlemektir.

Bu hedef doğrultusunda, sizlerin bütün istek ve beklentileriniz, bizler için çok önemlidir.

Şirketimiz İstanbul`da araç çekme ve yol yardımının yanı sıra tekne taşıma, araç çekici ve araç kurtarma sektöründe dehizmet vermekte olup, bünyemizde