İstanbul Oto Çekici

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Araç trafiğinin en yoğun olduğu bölge Türkiye’de haliyle istanbul dur. İstanbul oto çekici servisi olarak bunu en yakında gözlemleyen sektörün tam içindeki işletmeleriz. Binlerce aracın gün içerisinde trafikte olduğu İstanbul‘da yıllardan beridir Oto çekici, oto kurtarma, yol yardım hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul Oto Çekici Firmanız Nerededir?

İstanbul Oto Çekici Servisi için merkez ofisimiz Beykoz da bulunmaktadır. Ancak profesyonel oto çekici anlayışımız gereği araçlarımız firma merkezinde beklemek yerine gün içerisinde İstanbul sokakalarında İstanbul Oto Çekici Servisi talebine ihtiyacı olanlar için hazır beklemektedir. Bu sebepten Anadolu yakasında veya avrupa yakasında gün ve gece içinde sürekli araçlarımız çeşitli birleşim güzergahlarında, her noktaya en kısa sürede ulaşabileceği noktalarda beklemektedir. Yeterki siz bizlere konumunuzu iletin sizin yanınıza çok kısa sürede ulaşalım.

İstanbul da en yakın oto kurtarma

Yukarıda bahsettiğimiz gibi iki yakada da hazır bekleyen oto çekici filomuzla her daim İstanbul da sizlere en yakın oto çekici firmasıyız. Aracı ile kaza yapan yada arıza yaşayan bir çok insan kendisine en kısa sürede ulaşacak bir firma arayışına girmektedir. Ancak çoğu insan da bu konuda mağduriyet yaşamaktadır. Size en yakın bildiğiniz firma saatlerce sizi olduğunuz noktada bekletebilir. O yüzden uzun yıllardır bu işi profesyonelce yapan firma arayışında olmalısınız. İstanbul Oto Çekici Servisi olarak hiç bir müşterimizi bu zor anlarında bugüne kadar mağdur etmedik ve 2017 yılına girdiğimiz şu günlerde de olabildiğince profesyonel şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.

İstanbul da Oto Çekici Fiyatları

İstanbul içi için oto çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetlerimiz ilçeye ve uzaklığa göre değişiklik göstermektedir. Sizlere en doğru ve kesin oto çekici fiyatlarını belirtebilmemiz için bize aracınızın nereden alınıp nereye teslim dileceği, bırakılacağı hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. 2017 oto çekici fiyatlarımız için firma prensibimiz gereği bu yıl herhangi bir artış yapılmayacak olup tüm bize seçmeyi düşünen müşterilerimize duyurulur.

İstanbul da En uzak bölgeye Çekici kaç Dakikada Ulaşmaktadır

Çetin otomotiv olarak İstanbul servisimiz de çekici, kurtarıcı ve yol yardım kadrolarında tamamen bölgeye hakim, tüm otoyolları çok iyi bilen ve size en kısa sürede ulaşabilecek profesyonellerle çalışmaktayız. İstanbul da bildiğiniz gibi mesai saati başlangıcı ve mesai saatleri bitiminde İstanbul trafiği oldukça yoğun olmaktadır. Bu saatlerde azami gecikmeler yaşansa da her müşterimizin anlayış göstereceğine inanıyoruz. Bu saatler dışındaki İstanbul Çekici taleplerinizde ise en uzak mesafeye 1 saat ortalama 20 dakika içerisinde bulunduğumuz konuma gelebilecek İstanbul oto çekici aracımız bulunmaktadır.

İstanbul da Oto Çekici Nasıl Çağırabilirim?

İstanbulun hangi semtinde, hangi caddesinde veya hangi sokağında kalmış olursanız olun bizlere aşağıdaki numaralardan hemen arayarak oto çekici talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul çekici talepleriniz için firmamızda herhangi bir saat sınırlaması bulunmamaktadır. Her saat zarfında bizleri rahatça arayabilir oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardım isteyebilirsiniz.

Adres : İstanbul Anadolu Yakası / İstanbul Avrupa Yakası
İstanbul Oto çekici Telefon : 0507 866 67 91