Kilyos Oto Çekici

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Yaz dönemi daha çok aracın giriş yaptığı bölgede oto çekici ihtiyacıda dönemine göre fazlası ile artmaktadır. Kilyos oto çekici için yaz dönemleri tamamen bölgeye ayrılmış özel oto çekicimizle hizmet vermekteyiz. Kış dönemlerinde de Kilyos için yine merkezi konumlarda ekiplerimizi hazır bekletmekteyiz.

Kilyos 7/24 Oto Çekici

Araçlarımız hizmet kalitemiz gereği aralıksız olarak günün her saatin içerisinde 7/24 çekici desteği vermektedir. Kilyos içinde hangi cadde ve konumda aracınızla kalmış olursanız olun bizlere tüm saat dilimlerinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kilyos semtinde şimdiye kadar yüzlerce otomobilin çekilmesi ve araç kurtarma hizmetlerinin yanı sıra Yol yardım hizmeti de sağladık. Hem kaliteli aynı zamanda uygun fiyatlarla oto çekici hizmeti sunan firmamız Çetin otomotiv hemen şimdi ulaşabilir ve kilyos oto çekici talebinde bulunabilirsiniz.

Kilyos da Kaç Dakika da Çekici Yanınızda Olur?

Bölgeyi iyi bilen her ara caddesi ve sokağına hakim şöförlerimizle sizlere en hızlı destek veren ekibiz. Genelde oto çekicimizin Kilyos da yanınıza ulaşma süresi 30 dakika civarındadır. Tam konumunuzu personelimize iletebilirseniz size daha net bir süre verebilmekteyiz. Yinede araç trafiğine göre dakikalar da ufak sekmeler yaşabileceği unutulmamalıdır. Herşey den önce sürat önemli olduğu gibi can sağlığının daha önemli olduğunun bilincindeyiz. Ekiplerimiz arasında tecrübesiz ve deneyimsiz personel barınmamaktadır. Aracınızın yanınıza geldiğimizde profesyonel şekilde önce can güvenliği için gerekli çevre önemleri alınır sonrasında ise aracınızın nereye çekilmesi gerekiyorsa ona göre hizmet sürecimiz başlar.

kilyos oto çekici, kilyos oto kurtarma, kilyos oto kurtarıcı, kilyos çekici, kilyos oto çekici numarası, kilyos en yakın oto çekici