Osmangazi Oto Çekici

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Araç kurtarma ve oto çekici işlerinde daima işletme prensipleri gereği en zor anlarınızda en hızlı hizmet sağlamayı amaç edindik. Merkezimiz Osmangazi ilinde olmasa da Osmangazi Oto Çekici  için çözüm ortaklarımızla her ilde ve ilçede olduğu gibi hizmet sağlamaktayız.

Osmangazi Oto çekici Hizmetleri Kalitesi

Osmangazi da her ilçede 7/24 oto çekiciye ihtiyacınız olabilir. Ekibimiz sizlerden gelen istekler doğrultusunda size Osmangazi bölgesinde en yakın konumda bulunan oto çekici kamyonumuzu yönlendirmekteyiz. Aracınızı isterseniz en yakın servise yada yada ikâmet adresinize çekilmesini talep edebilirsiniz. Çekici sırasında sizlerde bulunabilir ve hasarsız ve profesyonel oto çekici uygulamalarımızı gözlemleyebilirisiniz. Hizmet kalitesinin yükselmesi için koordineli bir çalışma yürüten firmamız tüm teknik donanıma sahip ve sürekli kontrol edilen araçlar ile oto kurtarma ve çekici işlemleri yapmaktadır.

Osmangazi semtinde hizmet vermekte olan çekici araçlarımız düzeneli olarak kontrol edilmekte tüm kontrolleri yapılmaktadır. Hiç bir eksiği bulunmayacak şekilde servise çıkan araçlarımızda aynı zamanda sürekli hizmet içi eğitimle bilgilendirelen ve eğitilen personeller ile çalışmaktayız. Bizle iletişim kurduğunuz andan itibaren başlayan destek sürecimiz aracınızı teslim ettiğimiz ana kadar tam profesyonel şekilde ilerlemektedir. 10 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz bu alanda bizi kalıcı olarak bugünlere taşıyan %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamıza 2017 yılındada aralıksız devam edeceğiz.

Osmangazi Oto Çekici Fiyatları

Osmangazi oto çekici fiyatlarımız diğer tüm illerde olduğu gibi en ekonomik şekilde sizler için planlanmaktadır. Araç sahiplerini daha fazla mağdur etmeyecek ve en zor anınızda sizleri gülümsetecek oto çekici fiyatları ile destek sunuyoruz. Oto çekici dışında tekne taşımacılığı, yol yardım, kamyon taşıma gibi hizmetler de firma bünyemizde bulunmaktadır. Osmangazi da nerede olursanız olur acil oto çekici talebinizi hemen ekibimize iletebilirsiniz.

İlgili aramalar : osmangazi oto çekici, osmangazi oto kurtarıcısı, osmangazi çekici, osmangazi araç çekici, osmangazi oto kurtarma