Oto çekici Avcılar

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Oto Çekici Avcılar arayışlarınızda semtinizin oto çekici firması Çetin otomotiv size bir kaç dakikalık mesafededir. Hemen bize ulaşın bir kaç dakika içerisinde size aracımız ulaşsın ve talepleriniz doğrultusunda tüm gerekenleri profesyonel şekilde yapsın

Bölgeyi çok yakından tanımamızdan ötürü sizlere en yakın ulaşabilecek çekici firmasıyız. Bunun dışında eğitim personelimiz, garantili oto kurtarma sağlamaktayız. Avrupa ve Anadolu yakasının en çok çekici işlemi gerçekleştiren firmasıyız

Oto Çekici Avcılar Standartlarımız

Oto Çekici Avcılar için şirket prensipleri gereği nöbetçi şöförlerimiz ve nöbetçi çekici araçlarımızla kesintisiz hizmetteyiz. Hafta içi ve hafta sonu ara vermeden Avcılar bölgesinden Araç çekme, Oto kurtarma, yol yardım hizmetlerimiz sürekli vardır. Küçük araçlar için ayrı çekici filomuz büyük araçlar içinse farklı çekici araçlarımız bulunmaktadır. Kısacası aracınız hangi marka ve hangi hacim olursa olsun mutlaka size uygun bir oto çekici aracımız mutlaka vardır.

Araçlarınızda yakıt bitmesi, Lastik patlaması, akü takviyesi ve oto kurtarma gibi ihtiyaçlarda dakikalar içerisinde yanınızdayız. Oto Çekici AvcılarAvcılar ÇekiciOto Kurtarma Avcılar, Avcılar yol yardım, Avcılar akü takviye, Avcılar araç kurtarma, Avcılar  lastik yol yardım, En yakın Oto çekici Avcılar, Oto Kurtarıcı Avcılar gibi hizmetlerin tümünü eksiksiz sağlamaktayız.

Avcılar Oto Çekici Kurtarıcı İletişim

Firma olarak yeni kurulan değil uzun yılardır çekici konusunda hizmet veren profesyonel ve eğitimli personeller ile görevdeyiz.

Oto çekici Avcılar için acil arayabileceğiniz numaramız : 0505 100 50 50