Oto çekici ihtiyacınız bir çok gereksinim gibi sürekli olmaz ancak ihtiyacınız olduğunuz anda da Oto çekici fiyatları aklınıza gelebilir. Bir çok insanın o zor anından faydalanılıp mağdur duruma düşüren bir çok firma bulunmaktadır. Sizlere bu paylaşımımızda fimamız tarafından bilgilendirmeler yapacağız.

oto çekici fiyatları

oto çekici fiyatları

Oto çekici fiyatları neye göre belirlenmektedir ?

Oto çekici firmaları öncelikle gündüz ve gece vardiyası olarak iki tipde çalışmaktadırlar. Kimi firmalarda gündüz oto çekici talep etmeniz durumunda daha farklı bir fiyat ile karşılaşılırken, gece vardiyasında çekici çağırmanız durumunda farklı bir oto çekici fiyat farkı ile karşılaşabilmektesiniz. Oto Çekici Fiyatları belirlenirken aracınızın hangi noktadan, konumdan teslim alınıp hangi adrese çekileceği en belirgin madde olacaktır. Aracınızın tipi de çekici fiyatları açısından farklılık yaratacaktır. Kamyon, Kamyonet, Minibüs, Midibüs, 4×4 ve diğer binek otolar için ayrı ayrı çekici fiyatları belirlenmektedir.

Oto Çekici işleminin süresi fiyatları etkiler mi?

Genelde uzman ve profesyonel oto çekici firmaları için bir aracın çekilmesi esnasında geçen süre ortalama aynıdır. Bazı durumlarda bu süre artış gösterebilir aracınızın kurtarılması zor olan işlerde süre gittikçe uzak ve kimi firmalar bundan faydalanıp oto çekici fiyatlarına ek olarak ödeme talep etmektedir. Firmamız için geçerli olmayan bu durum bazı işgüzar firmalar tarafından uygulanmakta ve araç sahipleri mağdur edilmektedir.

2017 Oto Çekici Fiyatlarında Fark Ne Kadardır?

Çetin otomotiv olarak 2016 oto çekici fiyatları ile 2017 oto çekici fiyatlarımız arasından her hangi farklılık bulunmamakta ve fiyatlara artış yapılmamıştır. 2017 oto çekici fiyatlarını öğrenmek için hemen uzmanımızla kısa bir görüşme yapıp gerekli bilgileri veriniz. Bilgileriniz alındıktan sonra size net ve değişmeyen oto çekici fiyatları verilecektir.

Call Now Button