Oto çekici Kuyubaşı

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Oto Çekici Kuyubaşı arayışlarınızda semtinizin oto çekicisi Çetin otomotiv size bir kaç dakikalık mesafededir. Hemen bize ulaşın bir kaç dakika içerisinde size aracımız ulaşsın ve talepleriniz doğrultusunda tüm gerekenleri profesyonel şekilde yapsın

Bölgeyi çok yakından tanımamızdan ötürü sizlere en yakın ulaşabilecek çekici firmasıyız. Bunun dışında eğitim personelimiz, garantili oto kurtarma sağlamaktayız. Avrupa ve Anadolu yakasının en çok çekici işlemi gerçekleştiren firmasıyız

Oto Çekici Kuyubaşı Standartlarımız

Oto Çekici Kuyubaşı için şirket prensipleri gereği nöbetçi şöförlerimiz ve nöbetçi çekici araçlarımızla kesintisiz hizmetteyiz. Hafta içi ve hafta sonu ara vermeden Kuyubaşı bölgesinden araç çekme, Oto kurtarma, yol yardım hizmetlerimiz sürekli vardır. Küçük araçlar için ayrı çekici filomuz büyük araçlar içinse farklı çekici araçlarımız bulunmaktadır. Kısacası aracınız hangi marka ve hangi hacim olursa olsun mutlaka size uygun bir oto çekici aracımız mutlaka vardır.

Araçlarınızda yakıt bitmesi, Lastik patlaması, akü takviyesi ve oto kurtarma gibi ihtiyaçlarda dakikalar içerisinde yanınızdayız. Oto Kurtarma Kuyubaşı, Kuyubaşı yol yardım, Kuyubaşı akü takviye, Kuyubaşı araç kurtarma, Kuyubaşı oto çekici, Kuyubaşı  lastik yol yardım, Oto çekici Kuyubaşı kurtarıcı gibi hizmetlerin tümünü eksiksiz sağlamaktayız.

Kuyubaşı Oto Çekici Kurtarıcı İletişim

Firma olarak yeni kurulan değil uzun yılardır çekici konusunda hizmet veren profesyonel ve eğitimli personeller ile görevdeyiz.

Oto çekici Kuyubaşı için acil arayabileceğiniz numaramız : 0505 100 50 50