Oto Çekici Selamiçeşme

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Oto Çekici Selamiçeşme arayışlarınızda semtinizin oto çekicisi Çetin otomotiv size bir kaç dakikalık mesafededir. Hemen bize ulaşın bir kaç dakika içerisinde size aracımız ulaşsın ve talepleriniz doğrultusunda tüm gerekenleri profesyonel şekilde yapsın

Bölgeyi çok yakından tanımamızdan ötürü sizlere en yakın ulaşabilecek çekici firmasıyız. Bunun dışında eğitim personelimiz, garantili oto kurtarma sağlamaktayız. Avrupa ve Anadolu yakasının en çok çekici işlemi gerçekleştiren firmasıyız

Oto Çekici Selamiçeşme Standartlarımız

Oto Çekici Selamiçeşme için şirket prensipleri gereği nöbetçi şöförlerimiz ve nöbetçi çekici araçlarımızla kesintisiz hizmetteyiz. Hafta içi ve hafta sonu ara vermeden Selamiçeşme bölgesinden araç çekme, Oto kurtarma, yol yardım hizmetlerimiz sürekli vardır. Küçük araçlar için ayrı çekici filomuz büyük araçlar içinse farklı çekici araçlarımız bulunmaktadır. Kısacası aracınız hangi marka ve hangi hacim olursa olsun mutlaka size uygun bir oto çekici aracımız mutlaka vardır.

Araçlarınızda yakıt bitmesi, Lastik patlaması, akü takviyesi ve oto kurtarma gibi ihtiyaçlarda dakikalar içerisinde yanınızdayız. Oto Kurtarma Selamiçeşme, Selamiçeşme yol yardım, Selamiçeşme akü takviye, Selamiçeşme araç kurtarma, Selamiçeşme oto çekici, Selamiçeşme  lastik yol yardım, Oto çekici Selamiçeşme kurtarıcı gibi hizmetlerin tümünü eksiksiz sağlamaktayız.

Selamiçeşme Oto Çekici Kurtarıcı İletişim

Firma olarak yeni kurulan değil uzun yılardır çekici konusunda hizmet veren profesyonel ve eğitimli personeller ile görevdeyiz.

Oto çekici Selamiçeşme için acil arayabileceğiniz numaramız : 0505 100 50 50