Oto Çekici Yenidoğan

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Oto Kurtarma Yenidoğan teknik kadromuzla semtinizin oto çekici taleplerini bir kaç dakika içerisinde karşılıyoruz. Arıza veya herhangi bir sebepten ötürü yolda kalmış veya aracınız çalışmaz halde kalmışsa hızlıca bize ulaşın, anında Yenidoğan oto çekici aracımız size ulaşsın ve talepleriniz doğrultusunda tüm gerekenleri profesyonel şekilde yapsın.

ara-ekici-11Bölgeyi çok yakından tanımamızdan ötürü sizlere en yakın ulaşabilecek çekici firmasıyız. Bunun dışında eğitim personelimiz, garantili oto kurtarma sağlamaktayız. Avrupa ve Anadolu yakasının en çok çekici işlemi gerçekleştiren firmasıyız

Oto Kurtarma Yenidoğan Standartlarımız

Oto Çekici Yenidoğan için şirket prensipleri gereği nöbetçi şöförlerimiz ve nöbetçi çekici araçlarımızla kesintisiz hizmetteyiz. Hafta içi ve hafta sonu ara vermeden Yenidoğan bölgesinden Araç çekme, Oto kurtarma, yol yardım hizmetlerimiz sürekli vardır. Küçük araçlar için ayrı çekici filomuz büyük araçlar içinse farklı çekici araçlarımız bulunmaktadır. Kısacası aracınız hangi marka ve hangi hacim olursa olsun mutlaka size uygun bir oto çekici yenidoğan aracımız mutlaka vardır.

Araç çekici sırasında herhangi bir zarar gelmemesi için uzmanlarımız gerekli önemleri en doğru olacak şekilde alırlar. Bu konuda ülkemizde bir çok araç sahibinin sıkıntı yaşadığı aşikardır. Yıllardır İstanbul içinde tüm semtlerde binlerce oto çekici hizmeti verdik ve şimdiye kadar hiç bir müşterimizin aracına zarar vermedik. Kaliteli araç çekici hizmetimizde uyguladığımız uygun fiyatlar sizleri o zor anınızda daha fazla üzmeyecek şekilde planlanmıştır. İstanbul en hızlı oto çekici firması olarak vakit kaybetmeden servis ekibimizle kontak kurunuz.

Araçlarınızda yakıt bitmesi, Lastik patlaması, akü takviyesi ve oto kurtarma gibi ihtiyaçlarda dakikalar içerisinde yanınızdayız.

Yenidoğan Oto Kurtarma Kurtarıcı İletişim

Yenidoğan de 2017 yılında da en çok tercih edilen çekici firmasıyız. Bizlere güvenen ve araçlarını teslim tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Firma olarak yeni kurulan değil uzun yılardır çekici konusunda hizmet veren profesyonel ve eğitimli personeller ile görevdeyiz.

Oto Kurtarma Yenidoğan için acil arayabileceğiniz numaramız : 0505 100 50 50 – 0537 580 96 17

İlgili aramalar : oto çekici yenidoğanyenidoğan çekici, istanbul yenidoğan oto çekici, en yakın oto çekici yenidoğan, yenidoğan çekici firması, yenidoğan oto çekici tel, yenidoğan oto çekici adresi, yenidoğan en yakın çekici, yenidoğan yol yardım