Oto Çekicilerde Eğitimli Sürücü Olmalı mıdır?

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Her iş dalında olduğu gibi oto çekici araçaların dada eğitimli şöför ve personel tercih edilmelidir. Sadece gerekli ehliyete sahip olmak yeterli değildir. Araç sahiplerine hizmet verecek firmalarda eğitimli personel hem müşteri açısından önemli olduğu kadar firma içinde çok önemli bir konudur.

Çekici Eğitimi Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle şöför ve çekici aracı süreklilik arzetmelidir. Bir şöför yakından tanıdığı aracı sürekli kullandığı takdirde tecrübelerimiz gereği daha verimli olmaktadır. Aracını yakından tanıyan bir sürücü daha fazla özgüvene sahip olur ve yardımda bulunacağı araç sahibine daha hızlı hizmet sunar. Çekici eğitiminde detaylara çok fazla önem verilmelidir. Sadece çek kaldır canada goose down filled gloves https://www.canadagoosejacketsforcheap.com Canada Goose mens outlet fake canada goose coats with faux fur https://www.cheapcanadagooseparkas.ca/ canada goose authentic dealers, yükle götür den ziyade en zor durumlar düşünülerek hizmet içi eğitimden geçirilmelidir. Çekici için bölgeye giden sürücü herşeye hazırlıklı olmalıdır. Yol güvenliği açısından son derece özen göstermeli ve çekici işine başlamadan önce hem kendi can güvenliği hemde araç sahibinin can güvenliğini sıkıntıya sokmayacak şekilde çevre güvenliğini almalıdır.

Hiç bir şekilde bir diğer işe yetişilecek diye aceleci davranılmamalıdır. Her acele ile yapılan uygulamada aksaklık çıkma olasılığı fazlası ile yüksektir. Hem müşterinin can güvenliği ve araç hasar durumları sıklıkla yaşanan olumsuzluklardır. Sadece standart bir çekici işlemi yapılacağı gibi bölgeye gidilmemelidir. Her türlü olasılık düşünülmelidir. Oto Çekici için yanına gitmiş olduğunuz araç zor durumda kalmış olabilir. Çekme halatı kullanılma gerekebilmektedir. Çekme halatının hangi tip araçlarda kullanılacağı, çekebileceği kapasite ve hangi araç modelinde hangi kısımda kullanılacağı konusunda oto çekici şöförü yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmalıdır.

Oto Çekici Eğitimi Veriyor musunuz?

Firmamız çetin otomotiv uzun yıllardır istanbul da çekici, kurtarcı ve yol yardım hizmetleri alanında hizmet sunmaktadır. Firma olarak bünyemizde kendi personellerimize sürekli hizmet içi eğitim verilmekte olup dışarıdan bir çalışma ve eğitim bulunmamaktadır. Firmamıza bu alanda bir çok başvuru olsada oto çekici eğitimi için ticari bir işletmemiz ve birimimiz bulunmaktadır. İşinin uzmanı kadrolarımızla oto çekici eğitimleri ile kendi personelimiz sürekli hazır ve her türlü olumsuz koşulda oto sahiplerine hizmet verebilecek düzeyde eğitilmektedir.