Aracınız mutlaka ki sizin için oldukça değerli ve gereken özeni göstermektesinizdir. Oto Kurtarıcı firması olarak araç sahiplerinin başına gelebilecek en olumsuz durumlarda ve en zor anlarında hizmet veriyoruz. Oto çekici, Oto Kurtarıcısı ve Yol yardım uzman firması olarak 10 yılı aşkın süredir sektörde varız ve kalitemizi hiç düşürmeden gece gündüz yolarda caddelerde ve otoyollardayız.

Oto Kurtarıcı Nasıl Hizmet verir?

Firma veya Şahıs olarak değişmektedir. İstanbul içinde ve Türkiye genelinde binlerce oto kurtarıcı aracı bulunmaktadır. Bunlar arasında neredeyse %30 civarında bir oranla firma olarak hizmet verilmekte geride kalan %70 lik bir oranda ise şahıs şeklinde yani bireysel tek çekici aracı ile bölgesel hizmet veren kişiler tarafından sağlanmaktadır. Oto Kurtarıcısı hizmeti almak için öncelikle firma ulaşıp bölgeye sağladığı fiyat hakkıda bilgi almanız ve aracınızın mevcut durumu hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

Kimi oto kurtarcısı araçları arka çift teker üzerinde çeken modellerde olduğu gibi kimi çekici araçlarıda kızaklı sistemli araçlarla hizmet vermektedir. Oto Kurtarıcısı firmaya ulaştığınız da aracınız kazaya karışmışsa mutlaka son durumu hakkında detaylı bilgi aktarmanız önerilmektedir. Bazı durumlarda gelen oto çekici aracı size hizmet sağlayamamakta ve geri dönmektedir. Bu şekilde bir durumda kalırsanız saatlerde yeni bir oto kurtarıcının gelmesini bekleyebilirsiniz.

oto kurtarıcı

oto kurtarıcı

araç kurtarıcı

araç kurtarıcı

istanbul oto kurtarıcı

istanbul oto kurtarıcı

Oto Kurtarıcılar Çalışma Saatleri

Nüfusu yoğun olduğu bölgeler, illerde oto kurtarıcıları genelde 7/24 hizmet vermektedir. Diğer küçük illerde daha çok belirli saatlerde hizmet verilip ender olarak gecede hizmet veren firma vardır. İstanbul Oto Çekici firmaları, Ankara, izmir, Bursa veya büyükşehirlerdeki işletmeler ise vardiyalı sistemle ve birden fazla çekici aracı ile destek vermektedir. Bizler firma olarak iki yakada da hazırda her saatte çekici bulundurmaktayız. Bizim için herhangi bir mesai saati uygulaması yoktur. Sitemizde bulunan cep numaralarından sahada hazır kıta bekleyen oto kurtarıcılarımıza hemen ulaşabilir ve çekici isteyebilirsiniz.

Garantili Araç Kurtarıcı, Taşıma

Tecrübesi eksik oto çekicileri nedeni ile bir çok araç çekme işlemi hüsranla sonuçlanmak ve daha da zarar verici duruma dönüşmektedir. Bu nedenden ötürü kötü geçen bir günün daha da kötü geçmemesi için iyi araştırma yapıp profesyonel bir oto kurtarıcı çağırmanız sizin yararınıza olacaktır. Uzman firmalar ise kesinlikle deneyimli personeller ile öncelikle çalışmaktadır. İşin ehli oto çekici uzmanları herşeyden önce müşterilerini düşünmek zorundadır. Sadece ticari yönden iş yapan firmalar kısa sürede yok olmaya mecburdurlar.

Araç Kurtarıcı Fiyatları Nedir?

Oto kurtarıcı fiyatları için bir standart fiyat yazmamız mümkün değildir. Nedeni ise öncelikle aracın hangi konumdan nereye taşınacağı bilinmelidir. Ayrıca aracın otomobil veya farklı bir model olduğununda bilinmesi gerekmektedir. Genelde kilometre bazlı çalışmakta olan bizim gibi firmalar için bu detaylar önemlidir. Ancak şunu belirtmek isteriz ki 2016 yılında uygulamış olduğumuz oto kurtarıcı fiyatları 2017 yılında da geçerliliğini korumaktadır. Fiyatları net olarak öğrenmek için iletişim numaralarımızdan personellerimize ulaşıp hemen bilgi alabilirsiniz.

İlgili aramalar : oto kurtarıcı, oto kurtarıcı firması, araç kurtarıcı, oto kurtarıcısı, oto kurtarıcıları, oto kurtarıcı numarası, en yakın oto kurtarıcı, en iyi oto kurtarıcı, oto kurtarıcı fiyatları, istanbul oto kurtarıcı

 

Call Now Button