Otomobil çekici hizmetleri

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Otomobil kazaları ve arıza durumlarında eğer size hizmet sağlayan anlaşmalı bir çekici ve yol yardım fima, şirketiniz yoksa sizlere otomobil çekici hizmetleri sunan firmamızı hemen arayabilirisiniz.

7/24 Otomobil Çekicisi

Otomobil çekicilerine istanbul genelinde her noktada ihtiyaç vardır. Oldukça yoğun olan araç sayısı ve gün içerisinde oluşan yüzlerce kazadan dolayı çekiciye ihtiyaç duyulmaktadır. Bizlerde bunun farkında olarak otomobil çekici işlerimizde 7/24 esaslı çalışmakta ve vardiyalı sistemle hizmet vermekteyiz. Otomobilleriniz için tüm hacimlere uygun çekici aracımız bulunmaktadır. Bir otomobil çekicisinden olması gereken tüm özellikler filomuzda mevcuttur. Kalite standartları dahilinde tüm araçlarımız sizlere hizmet sağlıyor.

Otomobil Çekilirken alınacak Önlemler

Çekme işlemi yapılırken bulunan konum son derece önemlidir. Araç çekmeye başlamadan önce mutlaka bölgenin güvenlik önlemi alınmalıdır. Bir çok çekici sırasında yaşanan daha  da olumsuz sonuçlar bulunmaktadır. Eğer profesyonel bir çekici firması ise kesinlikle her şarta uygun çevre güvenliğini sağlamalı ve sonrasında oto çekici işlerine başlamalıdır. Gece vakitlerinde yapılan oto çekici işlerinde de bu önemler daha da detaylı alınmalıdır. Otoyol, Otoban ve ana arterlerde oto kurtarıcısı olarak son derece deneyimli olsak da bu gibi noktalarda son derece dikkatli olmaktayız.

Bugüne kadar gece saatleri ve gündüz saatlerindeki oto çekici işlerimizde hiç bir sorun yaşamadık ve aynı kalitede 2017 yılı içerisinde de hizmet vermeye devam deceğiz. otomobilleriniz için en uygun fiyatlı oto çekici olmaya devam edeceğiz.