Poyraz Yol Yardım

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Poyraz Yol yardım ihtiyacınız varsa hemen vakit kaybetmeden bizleri arayınız. Sizlere en yakın yol yardım servis firması bizleriz. Merkez ofisimiz bölgenizde olmasından dolayı çok kısa bir anda ekibimiz sizlerin yanınızda olacaktır. 

Bölgeyi çok yakından tanımamızdan ötürü sizlere en yakın ulaşabilecek çekici firmasıyız. Bunun dışında eğitim personelimiz, garantili oto taşıma sağlamaktayız. Avrupa ve Anadolu yakasının en çok çekici ve yol yardım işlemi gerçekleştiren firmasıyız

Poyraz Oto Çekici için şirket prensipleri gereği nöbetçi şöförlerimiz ve nöbetçi çekici araçlarımızla kesintisiz hizmetteyiz. Hafta içi ve hafta sonu ara vermeden Gümüşsuyu bölgesinden araç çekme, Oto kurtarma, yol yardım hizmetlerimiz sürekli vardır. Küçük araçlar için ayrı çekici filomuz büyük araçlar içinse farklı çekici araçlarımız bulunmaktadır. Kısacası aracınız hangi marka ve hangi hacim olursa olsun mutlaka size uygun bir oto çekici aracımız mutlaka vardır.

Araçlarınızda yakıt bitmesi, Lastik patlaması, akü takviyesi ve oto kurtarma gibi ihtiyaçlarda dakikalar içerisinde yanınızdayız. Poyraz Oto Çekici, Poyraz yol yardım, Poyraz akü takviye, Poyraz araç kurtarma, Poyraz lastik değişimi, Poyraz  lastik yol yardım, Poyraz Oto Çekici kurtarıcı gibi hizmetlerin tümünü eksiksiz sağlamaktayız.

Poyraz Yol Yardım İletişim

Firma olarak yeni kurulan değil uzun yılardır yol yardım konusunda hizmet veren profesyonel ve eğitimli personeller ile görevdeyiz.

Poyraz yol yardım için acil arayabileceğiniz numaramız : 0505 100 50 50