Riva Yolu Oto Çekici

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Riva Yolu Oto Çekici arayışlarınızda semtiniz oto çekicisi Çetin otomotiv size bir kaç dakikalık mesafededir. Hemen bize ulaşın bir kaç dakika içerisinde size aracımız ulaşsın ve talepleriniz doğrultusunda tüm gerekenleri profesyonel şekilde yapsın

ara-ekici-11Bölgeyi çok yakından tanımamızdan ötürü sizlere en yakın ulaşabilecek çekici firmasıyız. Bunun dışında eğitim personelimiz, garantili oto taşıma sağlamaktayız. Avrupa ve Anadolu yakasının en çok çekici işlemi gerçekleştiren firmasıyız

Riva Yolu Çekici Standartlarımız

Riva Yolu Oto Çekici için şirket prensipleri gereği nöbetçi şöförlerimiz ve nöbetçi çekici araçlarımızla kesintisiz hizmetteyiz. Hafta içi ve hafta sonu ara vermeden Gümüşsuyu bölgesinden araç çekme, Oto kurtarma, yol yardım hizmetlerimiz sürekli vardır. Küçük araçlar için ayrı çekici filomuz büyük araçlar içinse farklı çekici araçlarımız bulunmaktadır. Kısacası aracınız hangi marka ve hangi hacim olursa olsun mutlaka size uygun bir oto çekici aracımız mutlaka vardır.

Araçlarınızda yakıt bitmesi, Lastik patlaması, akü takviyesi ve oto kurtarma gibi ihtiyaçlarda dakikalar içerisinde yanınızdayız. Riva Yolu Oto Çekici, Riva Yolu yol yardım, Riva Yolu akü takviye, Riva Yolu araç kurtarma, Riva Yolu lastik değişimi, Riva Yolu  lastik yol yardım, Riva Yolu Oto Çekici kurtarıcı gibi hizmetlerin tümünü eksiksiz sağlamaktayız.

Riva Yolu Oto Çekici Oto Çekici Kurtarıcı İletişim

Firma olarak yeni kurulan değil uzun yılardır çekici konusunda hizmet veren profesyonel ve eğitimli personeller ile görevdeyiz.

Riva Yolu Oto Çekici oto çekici için acil arayabileceğiniz numaramız : 0505 100 50 50