Şile oto çekici

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Şile ilçesinde daha çok yaz döneminde araç trafiği fazla olmakta ve otoban kısmında kaza ve arıza durumları oluşmaktadır. Şile Oto Çekici firması olarak firma prensiplerimiz gereği yaz aylarında ve kış döneminde aralıksız olarak şile oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardım hizmeti vermekteyiz. İlçeye yaz dönemi başlangıcı ile birlikte yoğun araç girişi yaşanmakta ve kış aylarına kadar devam etmektedir. İlçenin bir kaç farklı noktası araç girişine müsait olsa da en yoğun olarak kullanılan ve araç kazalarının yaşandığı yer ise otoban kısımlarıdır. Bu nedenle bölgede fazlası ile tecrübeye sahip olan ekibimiz sizlere kısa sürede müdahalede bulunabilecek bir yapıda konuşlanmıştır.

Şile Oto Kurtarıcı talepleri

İstanbul da bir çok noktada oto çekici araçlarımız bulunsa da Şile ye yakında ofisimiz bulunması nedeni ile en hızlı destek verebildiğimiz bölgelerdendir. Şile de bugüne kadar binlerce aracın çekilmesinde hizmet verdik. Çekici esnasında hiç bir müşterimizi mağdur etmedik. En çok dikkat ettiğimiz husus ise şile yolları üzerinde çekici bekleyen müşterilerimizi bekletmemek oldu. Şile oto kurtarıcı talepleriniz için çok fazla bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Hemen bizlere iletişim numaramızdan ulaşın ve şile de aracınızla bulunduğunuz konumu iletin. Bölgeyi tam olarak bilmeyen araç sürücülerinin ise bizlere konum paylaşmaları yeterli olacaktır. Bu konuda bilgisi olmayanlar ise tarif için  bir kaç detay bizlerle paylaşabilirler. Otoban kısmında iseniz otoyolda bulunan trafik işaretçilerinden faydalanabilirler.

Şile Oto Kurtarıcı

Uygun fiyatlı şile oto çekici için 7/24 hizmetin adresi burası

Şile İçin Oto çekici Mesai Saatleri

şile oto çekici

şile oto çekici

Münferit tek aracı ile firma olmayan çekiciler de Şile için hizmet verdiğini iddia etmektedir. Ancak bir çok çekici sizleri saatlerce olduğunuz konumda bekletmektedir. Bizler ise Şile Oto çekici işlerimizde yıllardır bizimle beraber çalışan ve şileyi çok iyi tanıyan ekiple hizmet sağlıyoruz. Şile de oto çekici için herhangi bir mesai saat dilimimiz yoktur. Birden çok çekici araç, çekici kamyonumuz bulunmaktadır. Lokasyon ve araç konum durumunuza göre en yakında bulunan aracımız size ulaşacaktır.

Şile için verdiğimiz hizmetler

Şile oto çekici hizmetleri dışında yol yardım, tekne taşıma, forklif taşıma hizmetleri içinde bize ulaşabilirisiniz. Aracınız yaz dönemlerinde trafiğin sıkışması nedeni ile çeşitli arızalar gösterebilmektedir. Bu dönemlerde dahi tüm zaman dilimlerinde hazır kıta çekici araçlarımız bölgede merkezi bir konumda sizlerden gelecek telefonları beklemektedir. Aracınızda lastik patlaması, Akü sorunları, Anahtarın içeride kalması gibi bir çok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Teknik personelimiz sizlere her türlü sorunda yardımcı olacaktır. Şile oto çekici, şile oto kurtarıcı, şile yol yardım için hemen bizlere ulaşın.

Şile En Yakın Oto Çekici Numarası : 0505 100 50 50 – 0537 580 96 17

 

Oto Çekici filomuz

Şile için her marka modelde araç için çekici hizmeti vermekteyiz
İlgili aramalar : şile oto çekici, şile oto kurtarma, şile oto kurtarıcı, şile araç çekici, şile çekici firması, şile en yakın oto çekici, şile oto kurtarıcı, şile çekici numarası, şile araç kurtarma, şile yol yardım