Yol Yardımı Hizmetimiz

By Bektaş Şahin In oto çekici No comments

Uzun yıllardan beri, sahip olduğumuz profesyonel kadro, deneyim sahibi ekip ve de modern araç filomuz ile araç kurtarma ve Yol Yardım alanında faaliyet göstermekte olan firmamız, tamamen müşteriye odaklı bir memnuniyet garanti çerçevesi içinde hizmet sunmaktadır.

Sektöründe yenilikçi, lider bir kuruluş olma gayret ve de  hedefi ile kurulmuş olan firmamız siz sayın müşterilerimiz ile birlik içinde hedefine ulaşmaktadır.

En önemli amacımız; siz kıymetli müşterilerimize, her gün daha da iyileşen bir kalitede hizmet sunmak yolunda, sağlam adımlarla ilerlemektir.

Bu amaç doğrultusunda, sizin her türlü istekleriniz bizim için çok kıymetlidir. Haftanın hangi günü ve günün hangi saati olur ise olsun, örneğin; İstanbul`da gece ıssız bir yerde, aracınızın arıza yapması sebebi ile yolda kaldınız. Her nerede olursanız olun, bir telefon uzaklığınızda ve en kısa süre içerisinde yanınızdayız Aracınızı teslim aldıktan sonra, örneğin acil başka bir yere gitmeniz gerekiyor ise, bizler sizin aracınızı tamir olması için götürürken, size tahsis edilecek bir araç vasıtası ile siz de yolunuza kaldığınız yerden, huzur içerisinde devam edebilirsiniz.
Sektöründe yenilikçi, öncü ve de lider bir kuruluş olmak hedefiyle kurduğumuz firmamız, siz sayın müşterilerimiz ile birlikte bu hedefine ulaşmıştır. Sizlere teşekkür ederiz. Firma olarak vizyonumuz ve de temel amacımız; Siz, değerli müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet sunmak yolunda, kendimizden emin adımlarla ilerlemektir. Bu hedef doğrultusunda, sizlerin bütün istek ve beklentileriniz, bizler için çok önemlidir.

Misyonumuz:
Müşterilerimizin bizlerden beklediği çözümlerimiz ve hizmetlerim ile sizlere, sizlerle birlikte sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakımız çerçevesi içinde;  hizmet verdiğimiz kişiler veya kurumlar için değer yaratan bir firma olmak ve modern, yüksek standartlara sahip, en kaliteli hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini mümkün olan en üst seviyeye çıkartmak.
Müşterilerimizin zamanına ve de haklarına saygı duymak. Müşterilerimizi ilgilendirecek, gerekli tüm konularda bilgilendirmek.
Çalışan elemanlarımızın tatmin ve de motivasyon moral değerini arttırmak.
İnsanlığa, çevreye ve bütün evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı bilmek ve de bunları yerine getirmek ve en önemli hedefimiz olan; araç taşımacılığında en üst kalitede tutmaktır.

Vizyonumuz:
Siz sayın müşterilerimize yıllardır en üst seviyede verdiğimiz ve yine sizlerle birlikte vermeye devam edeceğimiz tüm hizmetlerimiz de Türkiye’de sektöründe “en iyi” firma olmak ve de “en iyi” olmaya devam ederek, alanında örnek bir firma olmaktır.

Hedeflerimiz:
Toplam kalite çerçevesinde, hizmet ve yaşam tarzımız olarak benimsediğimiz, kara yolu araç taşımacılığında en iyi noktaya ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişmeleri takip ve de tatbik çabası içinde olmak.
Bizler için; Müşterilerimizin aldıkları hizmet ile koşulsuz memnuniyeti, çalışanlarımızın motivasyonu ve mutluluğudur. Tüm ilişkilerimizde saygı, içtenlik, adalet, açık ve de en önemlisi dürüst bir yapı içerisinde olmaktır.

Kalite politikamız:
Araç çekme ve yol yardımı yanı sıra tekne taşıma, araç çekici ve araç kurtarma sektöründe ve araç taşımacılığında müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, taşıma sigortalarımız ile birlikte sizlere güvenli bir taşımacılık hizmeti vermek. Bir çekici firması olarak, dünyadaki trendleri takip ederek “dünya standartlarını” yakalamak ve yaşatmak.

Vizyonumuz:
Siz sayın müşterilerimize yıllardır en üst seviyede verdiğimiz ve yine sizlerle birlikte vermeye devam edeceğimiz tüm hizmetlerimiz de Türkiye’de sektöründe “en iyi” firma olmak ve de “en iyi” olmaya devam ederek, alanında örnek bir firma olmaktır.

Şirketimiz İstanbul`da araç çekme ve yol yardımının yanı sıra tekne taşıma, araç çekici ve araç kurtarma sektöründe dehizmet vermekte olup, bünyemizde bu hizmetlerimizin tümü için uygun nitelikte ve büyüklükte araçlarımız mevcuttur.